pożyczka bez zaświadczeń

Pożyczki bez zaświadczeń i dodatkowe opcje

Oferta firm pożyczkowych działających na polskim rynku staje się coraz większa, ciekawsza i bogatsza. Firmy te prześcigają się w podejmowaniu coraz to nowszych działań, mających skłaniać właśnie do tego, aby klienci wybrali ich ofertę na pożyczki. Oprócz uproszczonej procedury i nie sprawdzaniu historii kredytowej, pożyczka bez zaświadczeń może również występować w opcji z wieloma dodatkami, czyniącymi ten produkt jeszcze łatwiejszym i przystępnym dla klientów.

Na co więc możemy liczyć, jeśli zechcemy aby pożyczka bez zaświadczeń była jeszcze łatwiejsza w spłacie? Rozwiązań jest wiele, ale my przedstawiamy te, które cieszą się największą popularnością wśród klientów. Pierwsza z tych opcji to możliwość przedłużenia spłaty pożyczki o kolejne miesiące. Niemal każda firma, w której zechcemy taką opcję wybrać, będzie mogła nam ją zaoferować. Oczywiście trzeba pamiętać o tym, że skorzystanie z takiej usługi nie jest zupełnie bezpłatne, ponieważ oznaczałoby to straty finansowe dla firmy, która nam pożyczki udzieliła. Przedłużenie terminu spłaty jest płatne zgodnie z cennikiem lub może wynosić odpowiedni procent wartości zadłużenia, którego spłatę chcemy przedłużyć.

Pożyczki bez zaświadczeń

Pozostałe opcje, z jakich możemy w niektórych firmach korzystać, to na przykład pożyczka bez zaświadczeń na sms. Jest ona dostępna zwykle dla stałych klientów, którzy zostali dobrze zweryfikowani. Pozwala ona na to, by składać wnioski o udzielanie pożyczki bez logowania się do systemu transakcyjnego, a jedynie poprzez wysłanie sms z prostą komendą, na podany numer. Pozwala to na natychmiastowe przelanie gotówki na konto i wykorzystanie jej zgodnie ze swoim przeznaczeniem. Opcja ta jest bardzo korzystna dla każdej osoby, która ceni sobie szybkość i wygodę działania, a także częściej pozostaje w zasięgu telefonu komórkowego niż internetu. Jeśli zdecydujesz się na taką pożyczkę przez sms, występuje w niej pewne ograniczenie. Jakie – maksymalna wysokość będzie najczęściej niższa od tej, jaką otrzymalibyśmy pożyczkę składając o nią wniosek przez internet.

Pożyczki bez zaświadczeń mogą uratować naszą sytuację finansową w najmniej oczekiwanym momencie.

Ranking chwilówek – dlaczego przydatny?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *