Szkolenia BHP Bydgoszcz

Szkolenia BHP Bydgoszcz

Szkolenia BHP Bydgoszcz przeprowadzane są wyłącznie przez doświadczonych instruktorów, mających bogate doświadczenie w wielu różnych dziedzinach. Z wyżej wymienionych szkoleń mogą skorzystać zarówno małe firmy jak i większe przedsiębiorstwa.

W trakcie szkoleń, instruktorzy przekazują teoretyczną wiedzę między innymi z zakresu bezpieczeństwa pracy. Każdy pracodawca musi zapewnić nowo zatrudnionym pracownikom, szkolenia wstępne. Bez odbycia szkolenia wstępnego, żaden pracownik absolutnie nie może podjąć się wykonywania żadnej pracy w danej firmie. Na szkoleniu każdy pracownik dowie się o potencjalnych zagrożeniach w środowisku pracy. Również pracownicy otrzymują odpowiednie materiały szkoleniowe, które pomogą przyswoić wiedzę. Szkolenia BHP Bydgoszcz to 100% przygotowania dla Twoich pracowników.

Na szkoleniach bezpieczeństwa i higieny pracy, można dowiedzieć się między innymi na temat, w jaki sposób można poprawić warunki pracy. Jest to ciekawa wiedza, która zdecydowanie przydaje się później w praktyce.

Szkolenia BHP Bydgoszcz prowadzone są w przyjaznej atmosferze, dzięki temu każdy uczestnik może czuć się tam bardzo komfortowo.

Częstotliwość odbywania szkoleń okresowych

Szkolenia BHP okresowe dzielone są na: wstępne oraz okresowe. Wstępne, prowadzone są zawsze dla nowych pracowników. Natomiast okresowe, prowadzone są regularnie co pewien okres czasu. Szkolenia okresowe pozwalają ugruntować daną wiedzę oraz w razie potrzeby aktualizują niektóre informacje. Warto wiedzieć, że pracownicy administracyjno-biurowi muszą uczestniczyć w szkoleniach z zakresu BHP minimum jeden raz na 6 lat. Z kolei, pracownicy inżynieryjno-techniczni muszą brać udział w szkoleniach jeden raz na 5 lat, podobnie jak technolodzy oraz projektanci i konstruktorzy maszyn.

Najczęściej ze szkoleń z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy muszą korzystać pracownicy, którzy narażeni są na przykład na jakieś większe niebezpieczeństwa. Tacy pracownicy muszą uczestniczyć w szkoleniach minimum jeden raz na rok. Uczestniczą oni wówczas w wykładzie teoretycznym oraz instruktażu na stanowisku pracy.  Szkolenia BHP Bydgoszcz – zamów dla swoich pracowników!