stojaki na ulotki

Kolorowe czy przeźroczyste stojaki na ulotki

Bardzo duży wybór stojaków reklamowych i stojaków na ulotki, zachęca do tego aby zakupić je do swojej firmy. Jeśli wykorzystujesz w działaniach promocyjnych ulotki, to stojaki również powinny się znajdować na wyposażeniu twojego przedsiębiorstwa. Stojaki na ulotki to proste konstrukcje, pozwalające w sposób czytelny i logiczny zorganizować ulotki w jednym miejscu. Są one wówczas łatwiej dostępne dla zainteresowanych i można o wiele prościej nimi zarządzać. Postaramy się dziś przedstawić dwa rodzaje stojaków na ulotki, które w ostatnim czasie są bardzo popularne i cieszą się wielką popularnością wśród wielu osób.

 

Kolorowe stojaki na ulotki – trwałe i ładne

 

Stojak na ulotki wykonuje się z odpowiednich rodzajów tworzywa sztucznego. Ma to na celu zapewnieniem im maksymalnej wytrzymałości, a także nadanie dowolnej, ciekawej formy. Powinna ona przyciągać uwagę przechodniów lub klientów, zachęcając ich do zerknięcia do środka stojaka i wyjęcia z niego ulotki. Producenci robią wiele rzeczy, aby ten cel osiągnąć. Jednym ze sposobów jest wykorzystywanie kolorowego tworzywa sztucznego. Gwarantuje ono dużą widoczność nawet z większych odległości, a jednocześnie sprawia że stojak korzystnie odznacza się na tle otoczenia. Czy jednak kolorowe standy na ulotki rzeczywiście są tak dobrym wyborem, jak można oczekiwać? Czy może istnieje jakiś inny sposób, aby uczynić ulotki jeszcze bardziej rozchwytywanym? To dobre pytanie. Jeśli tworzywo, z którego stojak został wykonany nie jest przeźroczyste, ulotka po prostu może być niewidoczna. Nie osiągniemy wówczas zamierzonego efektu. Dlatego ważne bardzo jest, aby zawsze mądrze wybierać stojaki i sprawdzać jak ulotka będzie w nich wyglądać.

 

Przeźroczyste stojaki gwarantują lepszą widoczność ulotek

 

Jeżeli chcemy aby nasze ulotki były widoczne nawet z dużej odległości, należy wybrać przeźroczyste stojaki. Są one wykonane z transparentnego tworzywa, przez które dobrze widać zawartość. Z tej opcji radzimy korzystać również wtedy, jeśli twoje ulotki mają bardzo ciekawy i wpadający w oko projekt. Sprawi to, że przyciągną one wzrok przechodniów i większa liczba osób zechce po nie sięgnąć. Co musisz jeszcze pamiętać podczas kupowania stojaków? Między innymi wybierz taką wielkość, która będzie odpowiadać formatowi ulotek. Jeśli wybierzesz za małe stojaki, ulotki będą w nich spoczywać luźno i mogą się przesuwać na różne strony. Natomiast wybierając zbyt małe i wąskie stojaki, możesz mieć problem z umieszczeniem ulotek w ich środku. Wówczas kłopotliwe stanie się również ich wyjmowanie, co może zniechęcić w przyszłości twoich klientów, aby interesowali się ulotkami, które dla nich przygotowałeś.