Materiały biurowe – firma Lyreco

Wiadoma rzecz, iż przedsiębiorców proponujących nam artykuły biurowe jest naprawdę mnóstwo… Każdy chce zachęcić do kupna swojego asortymentu i robi to na mnóstwo różnych sposobów. Bardzo znana firma zajmująca się sprzedażą materiałów biurowych jest Lyreco. Jak każda inna instytucja ma ona swych zarówno zwolenników jak i przeciwników. Wśród tych pierwszych znajdziemy osoby, które doceniają szeroki asortyment proponowanych materiałów biurowych, katalogi przedstawiające poszczególne pozycje oraz możliwość negocjowania cen.

Tak. Najczęściej odbywa się to w ten sposób, że do biura przychodzi tak zwany akwizytor, promotor i pokazuje bieżący katalog. Następnie pyta za jaka cenę chciałbyś coś kupić, gdy podasz mu taką średnia jaka możesz zapłacić za dany produkt najczęściej człowiek ten podsunie kwotę niższa i tak wszyscy są zadowoleni i transakcja udana. Dla przykładu za segregator warty 6zł możesz zapłacić nawet 3zł po uprzedniej negocjacji oczywiście Oczywiście istnieje również możliwość zakupienia materiałów biurowych Lyreco przez Internet w tak zwanym systemie OLO. utaj jednak niekiedy zaczynaja się schody… Aby zamówic materialy biurowe droga elektroniczną trzeba wypełnić dośc szczegołowa ankietę. Dostawy są szybkie, pewne, zawsze kompletne, towar bardzo dobry. Handlowca widuje się raz na miesiąc, zawsze dostarcza ciekawe promocje.
Duże firmy korzystające z Lyreco rzadko chcą z niej rezygnować doceniają, że kiedy składają zamówienie to ono do nich przychodzi na drugi dzień, w tej ilości jaka zamówili. W innych firmach wciska się zamienniki gorszej jakości co najwyżej lub w ogóle się nie wysyła.
Jak to w handlu bywa są osoby zadowolone ze współpracy z firma Lyreco i maja dużo powodów przemawiających za tym by nie szukać innego źródła zaopatrzenia w materiały biurowe. Są też tacy, którzy może w wyniku wysokich wymagań lub rzeczywistych sytuacji są do tej firmy uprzedzeni. Osobiście nie mam nic do zarzucenia, także polecam!