etykiety termotransferowe

Kolorowe etykiety termotransferowe

Masz już dosyć monotonnych, nudnych i gubiących się pośród innych etykiet termotransferowych? Jeżeli zachodzi taka potrzeba i rzeczywiście potrzebujesz wykorzystać kolorowe etykiety do oznaczania swoich produktów, musisz wiedzieć że taka szansa istnieje. W sprzedaży niemal wszystkich hurtowni i centrów zaopatrzenia przemysłu i biur znajdują się kolorowe etykiety termotransferowe sprzedawane na rolkach.

Zależnie od potrzeb, etykiety można zakupić w dowolnym rozmiarze i ilości. Zdecydowana większość z nich posiada już zaokrąglone narożniki, zdecydowanie ułatwiające odklejanie i przyklejanie na przedmiotach. Nadruki na takich etykietach mają postać jednokolorową, czarną. Nadruki są w pełni odporne na ścieranie, zmywanie czy blaknięcie pod wpływem promieni UV. Pamiętać należy o tym, aby przyklejać etykiety na powierzchnie suche i czyste, pozbawione zanieczyszczeń stałych. Tylko wówczas daje to możliwość trwałego przylegania do powierzchni.

W jakich kolorach można zakupić etykiety termotransferowe?

Wybór ograniczony jest do kilku najbardziej popularnych kolorów. Wśród takich można znaleźć przede wszystkim kolor pomarańczowy, zielony, różowy i niebieski oraz żółty. Wszystkie z tych kolorów mają jasny odcień, tak aby nadruki pozostawały zawsze na nich czytelne. Do pełnego cieszenia się zaletami etykiet, konieczne jest posiadanie dedykowanych drukarek. One natomiast występują w dwóch odmianach. Pierwsza z nich to stacjonarna drukarka termotransferowa. Można ją podłączyć do komputera i bezpośrednio z niego projektować i drukować etykiety. Druga opcja to przenośne drukarki na etykietki termotransferowe. Mają one znacznie mniejsze rozmiary i zasilane są ładowalnymi akumulatorami. Urządzenia te są bardzo poręczne i najlepiej sprawdzają się używane w terenie. Ich najczęstszymi użytkownikami są firmy dysponujące dużymi przestrzeniami magazynowymi. Z ich pomocą praca jest zdecydowanie szybsza i łatwiejsza do organizacji. Jedyne o czym należy pamiętać, to o potrzebie ładowania urządzeń w czasie nocy.